Sikeres szereplés a „Hogyan bánjunk okosan a pénzzel?” rajzpályázaton

A Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola tanulói eredményesen szerepeltek a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Lámfalussy Sándor Szakképző Iskola által meghirdetett „Hogyan bánjunk okosan a pénzzel? – A pénz szerepe a mindennapokban és a háztartásban” című rajzpályázaton.
A megmérettetésen iskolánk 5–6. osztályos rajzszakkörösei kreatív és igényes alkotásaikkal hívták fel magukra a figyelmet, melynek elismeréseként elismerő oklevélben és ajándékcsomagban részesültek.
A díjazott tanulók:
- Balázs Kata (6.b)
- Peti-Turul Dóra (6.a)
- Valicskó Ágnes (6.a)
- Varga Péter (5.a)
A tanulók felkészítését Varga Jánosné és Varga-Turi Katalin pedagógusok végezték.
Gratulálunk a sikeres szerepléshez, és további örömteli alkotást, valamint sok hasonló szép eredményt kívánunk diákjainknak!







(1).jpg)










