Sikeres szereplés a „Hogyan bánjunk okosan a pénzzel?” rajzpályázaton

Sikeres szereplés a „Hogyan bánjunk okosan a pénzzel?” rajzpályázaton

A Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola tanulói eredményesen szerepeltek a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Lámfalussy Sándor Szakképző Iskola által meghirdetett „Hogyan bánjunk okosan a pénzzel? – A pénz szerepe a mindennapokban és a háztartásban” című rajzpályázaton.

A megmérettetésen iskolánk 5–6. osztályos rajzszakkörösei kreatív és igényes alkotásaikkal hívták fel magukra a figyelmet, melynek elismeréseként elismerő oklevélben és ajándékcsomagban részesültek.

A díjazott tanulók:

  • Balázs Kata (6.b)
  • Peti-Turul Dóra (6.a)
  • Valicskó Ágnes (6.a)
  • Varga Péter (5.a)

A tanulók felkészítését Varga Jánosné és Varga-Turi Katalin pedagógusok végezték.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez, és további örömteli alkotást, valamint sok hasonló szép eredményt kívánunk diákjainknak!

Kapcsolódó galéria

Rajzpályázati siker a Lámfalussy Sándor Szakképző Iskolában

Pályázatok

Értékünk az ember
Örökös ökoiskola
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Erzsébet tábor
Okosan a pénzzel
Határtalanul
Petőfi 200
Széchenyi_befektetés a jövőbe
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Magyar falu program