Hatalmas siker: Országos döntőbe jutott Gazda Zoltán a fizikaversenyen!

Hatalmas siker: Országos döntőbe jutott Gazda Zoltán a fizikaversenyen!

A Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola 8.a osztályos tanulója, Gazda Zoltán kiemelkedő eredményt ért el az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny vármegyei fordulóján, ahonnan sikeresen bejutott az országos döntőbe.

A nívós megmérettetés fináléjába az egész országból mindössze 32 általános iskolai és 32 gimnáziumi nyolcadikos diákot hívtak be.

Az országos döntőre május 29-30-31-én kerül sor Győrben, ahol Zoltán a legjobbak között képviseli intézményünket.

Felkészítő pedagógus: Kiss László tanár úr

Szívből gratulálunk Gazda Zoltánnak és felkészítő tanárának a kimagasló eredményhez!

A győri döntőhöz sok sikert, eredményes versenyzést és szép élményeket kívánunk!

Pályázatok

Emberi Erőforrások Minisztériuma
Széchenyi_befektetés a jövőbe
Erzsébet tábor
Aktív iskola
Petőfi 200
Okosan a pénzzel
Magyar falu program
Megvalósult a magyar kormány támogatásával
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Tehetségpont