Március 15. Nemzeti ünnep

Március 15. Nemzeti ünnep

Iskolánkban ma délelőtt ünnepséget tartottunk március 15-e alkalmából. 

 

 

A Himnusz hangjai után az ünnepi műsort a 6.A. osztály tanulói mutatták be Cseresnyésné Tóth Ibolya tanárnő vezetésével. A műsor segítségével megelevenedett számunkra az immár 175 évvel ezelőtti nap számos fontos eseménye. Petőfi, Jókai, Vasvári, azaz a forradalmi ifjak alakja, a Pilvax Kávéház, a Nemzeti dal, a 12 pontos követelés, Táncsics kiszabadítása a börtönből és az esti Bánk bán előadás. A műsor fő attrakciója egy látványos tánckoreográfia volt, amit 12 szereplő mutatott be nagy sikerrel. A végén Martonné Várhidi Erika intézményvezető helyettes megköszönte a szép műsort a szereplőknek és a felkészítő osztályfőnöknek.

Iskolánk épületének földszintjén a faliújságon ünnepi kiállítást tekinthet meg minden érdeklődő.

Az ünnepi műsorról a fényképeket Peti-Turul Gergő 7. osztályos tanuló készítette. Köszönjük a képeket!

Képek a Galériában. Katt!

Pályázatok

Széchenyi_befektetés a jövőbe
Erzsébet tábor
Örökös ökoiskola
Megvalósult a magyar kormány támogatásával
Aktív iskola
Petőfi 200
Határtalanul
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Értékünk az ember
Tehetségpont