Körzeti Matematika Verseny az Andrássyban

Iskolánkban május 15-én 14 órától rendeztük meg  immár 28. alkalommal a 3. és a 4. osztályos tanulók számára a körzeti matematika feladatmegoldó verseny döntőjét.

Az iskola alsó tagozatos munkaközössége  négyfordulós versenyre hívta a gyermekeket. A verseny célja a matematika megszerettetése, a logikus gondolkodás és a problémamegoldó képesség fejlesztése. A versenyre hat iskolából összesen 48 tanuló jelentkezett a megmérettetésre. Három fordulót levelezős formában oldottak meg a kis matematikusok. A negyedikre iskolánkban került sor, melyre a legalább 65 pontot elért tanulók kerültek be, összesen tizennégyen. Minden döntőbe jutott diák könyvjutalomban részesült.

 A döntőben a legjobb eredményt elért tanulók:

  1. Varga Katalin Becsehelyről, felkészítője Pallanki Katalin
  2. Balázs Kata Letenyéről, felkészítője Tóth Henrietta
  3. Ponyiczky Lili Becsehelyről, felkészítője Pallanki Katalin

Gratulálunk a győzeteseknek és a felkészítő tanítóiknak!

Képek a Galériában. Katt!

Pályázatok

Határtalanul
Erzsébet tábor
Örökös ökoiskola
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Megvalósult a magyar kormány támogatásával
Magyar falu program
Aktív iskola
Tehetségpont
Okosan a pénzzel