Első osztályosok faültetése

Első osztályosok faültetése

Emlékfát ültettek iskolánk első osztályos tanulói.

A Letenyei Andrássy Gyula Általános iskolában az elmúlt évek során hagyománnyá vált, hogy a mindenkori első osztályosok közösen emlékfát ültetnek az iskola udvarán. A kicsik ezzel a gesztussal állítanak maradandó emléket annak, hogy ebben az iskolában tanultak kisdiák korukban.  Így hát 2022. november 9-én -- a második osztályosok kedves műsora mellett -- az idei első osztályosok is elültették az emlékfájukat.  Az új fa, egy szép vörös tölgy csemete tehát iskolánk 2022-2023-as tanévének elsős tanulóit szimbolizálja. Amikor majd idővel rátekintünk e fára, akkor ők jutnak majd eszünkbe.

Képek a Galériában. Katt!

Pályázatok

Emberi Erőforrások Minisztériuma
Megvalósult a magyar kormány támogatásával
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Széchenyi_befektetés a jövőbe
Petőfi 200
Magyar falu program
Tehetségpont
Aktív iskola
Örökös ökoiskola
Okosan a pénzzel