8. osztályos diákok látogatása a Festetics-kastélyban

8. osztályos diákok látogatása a Festetics-kastélyban

2025.02.27-én a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében a 8. osztályos tanulók egy különleges látogatáson vettek részt a keszthelyi Festetics-kastélyban.

A program célja, hogy a résztvevők megismerkedjenek a magyar történelem fontos helyszíneivel, és mélyebb megértést nyerjenek a nemzeti örökségünkről. A kastély látogatása nemcsak kulturális élményt, hanem egyben lehetőséget is biztosított arra, hogy a fiatalok és érdeklődők elmélyüljenek történelmünk gazdag hagyományaiban.

Felkészítő pedagógus: Rodek Gábor

Kapcsolódó galéria

Látogatása a Festetics-kastélyban

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Széchenyi_befektetés a jövőbe
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Erzsébet tábor
Megvalósult a magyar kormány támogatásával
Magyar falu program
Határtalanul
Tehetségpont
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Értékünk az ember